Erken Kayıt Son Tarih
23 Mart 2015
..................................................
Geç Kayıt Son Tarih
30 Nisan 2015
..................................................
Bildiri Son Gönderim Tarihi
13 Mart 2015
..................................................
MEB Poster Yarışması Son Gönderim
28 Mart 2015
..................................................
Kongre Tarihi
7 - 8 Mayıs 2015
     
Değerli katılımcılar,

Bu yıl bir taraftan derneğimizin 10.yılını kutluyor, bir taraftan da  5.Gıda Güvenliği Kongresine yoğun bir şekilde hazırlanıyoruz.   Gıda Güvenliği Kongresi gibi geniş kapsamlı bir kongrenin hazırlığı için bir yıl kesinlikle yetmiyor, o nedenle bu yıl itibarıyla kongremizi iki yılda bir yapma kararı aldık.

Türkiye’nin ve içinde bulunduğumuz coğrafyanın ana konusu “gıda güvenliği”  olan tek kongresinde,  giderek artan katılım ve ilgi ile sizlerle tekrar birlikte olacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. GGD olarak, gıda güvenliğinin sağlanmasında daima en önemli çıkış noktasının farklı mesleklerin ve tarafların bir araya gelip birbirlerini daha iyi tanıması ve ortak akıl üretmesi olduğuna inandık. Kongremizin organizasyon yapısı da bu inancımızın bir kanıtını oluşturuyor; başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve alanının en büyük uluslararası mesleki organizasyonu olan Uluslararası Gıda Koruma Birliği – IAFP  işbirliği olmak üzere bu sene aramıza katılan yeni dostlarımızla birlikte  toplam 10 paydaş ve 20 destekleyen kurumun işbirliğiyle bu yıl gücümüzü daha da arttırdık.

5.Gıda Güvenliği Kongresinde bu yıl ülkemizden ve yurtdışından gelecek çok ilginç konuşmacıları dinleme, yenilikleri öğrenme, farklı tarafların başarı hikâyelerini de öğrenme fırsatını bulacağız.  Kongre aynı zamanda eski dostlarla buluşma ve yeni dostlarla tanışmak için de çok güzel bir fırsat sunuyor olacak.

7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde, Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde buluşmak dileğiyle…

Selam ve saygılarımla,

Samim Saner
Başkan
5.Gıda Güvenliği Kongresi

LookUs & Online Makale